• 0 öğeler - 0.00
  • Sepette ürün yok.

Blog

rsim-1

Markanıza ait ileri seviye tabela modelleri ve kurumsal değeri arasında doğrudan bir paralellik bulabilirsiniz. Firma kimliğinizi sağlam bir temel üzerinden baştan oluştururken tabelalar sembolik açıdan etkilidir. Seçim yaparken doğru karar vermek üzere Tabela Çarşısı yönlendirici olacaktır.

Işıklı Tabela Modelleri Neler?

Gece saatlerinde de görünen tasarımlar 7/24 markanızın ön planda olmasını sağlar. Işıklandırma sisteminin iç kısımlara özenle yerleştirilmesi bu aşamada teknik ekibimiz tarafından özenle gerçekleştirilir. Tasarım açısından küçük tabela kullanımı öncesi tercihlerinizi doğru şekilde belirlemek üzere şu kriterlere önem verebilirsiniz.

 • Tabelanızın büyüklüğü konusunda kendi fikirlerinizi biriktirin. Hangi alanda ne kadar büyüklükte bir model istiyorsanız netleştirmelisiniz.
 • Ürünlerin dayanıklılığı konusunda fikir almalısınız. Bu sayede uzun seneler başarılı sonuçlar da elde edilmiş olur. Sürekli tabela değiştirmek zorunda da kalmazsınız.
 • Renk model tasarım değerlendirmesi yapın. İnternette birçok örnek bulabilirsiniz. Başlangıçta kendi isteklerinizi bilmek yaratıcı ve ekonomik çözümler almanızda fayda edecektir.
 • Tabelada yazılar sabit mi akışkan mı olacak belirlemiş olmalı ve taleplerinizi iletmelisiniz.

Pullu tabelalar model tasarım anlamında sıkça talep edilen seçenekler arasında yer alıyor. Klasik görüntü haricinde farklı bir kullanım isteyenler için değerlendirilebilir. Malzeme özelliği gereği hafif parlaklık da görebileceğiniz ışıklı tabela yansımalarla daha da anlamlı görünüyor.

Yansımalı tabelalar gündüz saatlerinde güneşten gelen ışınları etkili şekilde yansıtabilir. Doğal bir tabela kullanımı esnasında aynı anda dikkat çekici niteliği de kazandırmış olursunuz. Sokaktan geçen insanlar, uzaktan bir binadan etrafı izleyenler bu yansımadan faydalanabilir. Hem ihtiyacı olan kişiler açısından hem de hizmeti verecek firma açısından iki yönlü durum olduğu görülebilir.

Tabela modelleri faydalarına ve tasarımlarına göre yüzlerce kombinasyon ile kullanılabilir. Kendi firmanızı, stilinizi en iyi şekilde yansıtan seçimler yaparak kalıcı bir fayda elde etmiş olursunuz. Bir tabelanın oluşum aşamasında taslak plan örneklerini size sunuyoruz ve ardından işe koyuluyoruz.

Tabela Fiyat Hesaplama

Nasıl bir hesaplama süreci ardından tabela fiyat çeşitleri oluşturuluyor sorusu oldukça değişkendir. Tabelaların kendisi her biri özel olacak şekilde tasarlandığı için ana malzeme kriterine göre işlem sürdürülebilir. Belirleyici olan etkenler açısından şöyle bir sıralama yapılabilir:

 • Tabela toplam boyutu, eni, yüksekliği, sabitleme malzemeleri
 • Yazı harf karakter özellikleri, tasarım proje açısından süreç
 • Tabela ışıklandırma yapısı
 • Kaç adet tabela hazırlanacağı
 • Genel özellikler vs. önemlidir.

Bir firma içerisindeki fiyatlandırmayı yansıtan fiyat tabelası ayrıca ele alınabilir ve bu güncel olarak değişmektedir. Belirli dönemlerde kampanyalara yönelik sınırlı süreliğine hazırlanan fiyat tabelaları kullanım açısından büyük fayda sağlıyor. Bir hizmeti parlatmak adına yapılan uygulamalar beklentinizin üzerinde sonuç verebilir. Dar ve kendine özgü sokakları olan şehirlerde bu tür tabelalara sıkça rastlayabilirsiniz.

Otantik  yuvarlak tabelalar keskin hatlar yerine alternatif tasarım isteyenlerin beklentisine yanıt veriyor. Sokak dönüşlerinde, dükkan mağaza önlerinde yuvarlak tabela kullanımı için hayallerinizi canlandırın.  Renk seçimlerinizi yaparken özellikle kendi hizmetlerinizi bütünsel açıdan yansıtan görsellere özen gösterebilirsiniz. Tabela yapımı fiyatları ekonomik açıdan çözüm odaklı değerlendirilmektedir. Dilediğiniz süre içerisinde en uygun şartlarda taleplerinizi iletebilirsiniz.

Sallanan tabelalar, sabit tabelalar, senelerce sizi temsilen hazırlanmak üzere Tabela Çarşısı üzerinden temin edilebiliyor.  Tabela harici el sanatları kategorimiz üzerinden daha farklı ilgi alanı için taleplerde de bulunabilirsiniz. Birbirinden özel sanatsal özellikleri olan kabartmalı işlemeli tabloları işletmenize keyifle yerleştirebilirsiniz.

Metal oyma tabelalar, krom harf tabelalar, lazer duvar pano, ofis kapı tabela sistemlerini kolayca temin edebilirsiniz. Uygun reklam tabela fiyatlar işletmenize ve hayatınıza güzellik katacaktır.

LEAVE A COMMENT

İmage To Text Windows 11 Key ankara escort